« اطلب الرفیق ولو بالسایبر | صفحه‌ی اصلی | زین پس چو نباشیم... »

خدایا توبه!


جناب رییس جمهور آقای احمدی‌نژاد، که به مدد سیاست‌های ایشان، آهنگ مهاجرت نخبگان تند شده است و عن قریب است که از شدت تندی به موسیقی جاز مبتذل تبدیل شود، و هم‌چنین سخنگوی بهتر از خودشان جناب الهام، سیاست جالبی در باب گرانی‌ها دارند: اول انکار کردند، بعد که گندش در آمد گفتند تنها در چند قلم گرانی صورت گرفته بعد که گندش در آمد و گرانی به مسکن هم رسید حالا رییس جمهور اعلام کرده که جناب وزیر اطلاعات گزارشی از دست‌هایی که موجب گرانی مسکن (و شاید ایضا نخود ولوبیا و تخم مرغ و جان آدمیزاد) شده اعلام خواهند کرد و درست مثل خود ایشان که یک وقت عصبانی شد و گفت مفسدین اقتصادی را اعلام می‌کنم وبعد که سرد شد گفت ولش کن حالا هم گفته‌اند که خودم هم در باب گرانی‌ها به زودی صحبت خواهم کرد (که حداقل اگر اجناس ارزان نمی‌شود شعور ملت به حراج گذارده شود).
انگار ایشان واقعا باورش شده که سیاست‌های درستی داشته وحالا که گرانی  رخ داده حتما امر غیر طبیعی‌ای بروز کرده و قاعدتا سریع فرضیه‌ی باند و گروه سودجو وسط می‌آید. خلاصه همه مقصرند از دولت‌های قبل گرفته تا نوسانات جهانی تا باندهای سودجو و دست‌های پنهان به جز سیاست‌های رییس جمهورِ همیشه در بولیوی و ونزوئلای ما!
ای خدا! چه کلاهی سر این ملت رفت! خدایا توبه!

مطالب مرتبط

بدون شرح

سرها بریده بینی بی جرم و بی جنایت

انقلاب اروتیک در ایران (؟)

یا «ابزار» شو یا «دشمن»

زهرا کاظمی و قطار شهری مشهد

نوبنیادگرایی در لباس الحاد

داد و بیداد و وداد

در وصف آن‌جایی که جان در آن ارزان است

بود آیا که درِ «مدرسه»‌ها بگشایند؟

گر تو الهیات بدین نمط خوانی...

مازاریان در باب احمدی‌نژاد

خیالات سوء آمریکا و دشنه‌ی ایران

زیدآبادی و اسراییل

مستوجب سنجش

ترک‌بک

آدرس ترک‌بک برای اين مطلب
http://www.malakut.org/cgi-bin/mt33/donbalak.cgi/1080

نظرها

سلام ياسر جان.وبلاگم رو بروز مي كنم.خوشحال ميشم سر بزني.
یاسر: چه عجب تحولی رخ داده گویا. چشم همین حالا سر می زنم

با سلام
آقای میردامادی من چند سال است که شما را می شناسم و دلیل آشنایی ام هم خواندن نوشته ای با عنوان یک اتوبیوگرافی نه چندان کوتاه از قلم شما بود. با این حساب اجمالا با شما آشنا هستم. دلیل لینک نشدن هم نشناخنتن وبلاگ شما بوده نه فکرهای اشتباهی ...به زودی حباب را در پیوندهای مدرسه ما خواهید دید.
اگر وبلاگ دیگری از بچه های مدرسه می شناسید ما را بیخبر نگذارید. متشکرم
یاسر: جناب دانشطلب عزیز، ممنون از محبت شما فقط در سایت مدرسه مطلب موهنی در باب حاج آقای امجد منتشر شده بود که حقیقتا خلاف انتظار بود کاش دقت بیشتری می‌شد..

نظر بدهيد

(نظر شما پس از تأييد منتشر خواهد شد. نيازی به دوباره فرستادن نظر نيست.)